模板:本篇人物集表格:修订间差异
跳转到导航
跳转到搜索
无编辑摘要 |
无编辑摘要 |
||
| 第5行: | 第5行: | ||
|- | |- | ||
|[[A Wank In The Woods]] | |[[A Wank In The Woods]] | ||
|[[金阁]] • [[银阁]] • <span style="border:1px solid #222;">[[大叔]]</span> • [[城之内悠一]] • [[盖伊·马太]] • [[蟑螂君]] • [[独演西姆 | |[[金阁]] • [[银阁]] • <span style="border:1px solid #222;">[[大叔]]</span> • [[城之内悠一]] • [[盖伊·马太]] • [[蟑螂君]] • [[独演西姆]] | ||
|- | |- | ||
|[[Billy Herrington's Body Shop]] | |[[Billy Herrington's Body Shop]] | ||
|<span style="border:1px solid #222;">[[比利·海灵顿]]</span> • [[Femdom三笠]] • [[ | |<span style="border:1px solid #222;">[[比利·海灵顿]]</span> • [[Femdom三笠]] • [[城之内悠三]] | ||
|- | |||
|[[Brutal Kombat]] | |||
|[[海老原海老藏]] • [[布伦特·贝恩斯]] • [[暗黑大将军]] • [[铜阁]] | |||
|- | |||
|[[Cop Out]] | |||
|[[迈克·尼科尔斯]] • [[汤米]] | |||
|- | |||
|[[House Dom Eddie Patrick Bound, Tormented & Edged]] | |||
|[[VAN]] • [[埃迪·帕特里克]] • [[德里克·卡格]] | |||
|- | |||
|[[House of Detention]] | |||
|[[VAN]] • [[面具杰罗]] • [[盖伊·麦凯]] • [[金阁]] • [[银阁]] • [[马凯]] • [[铜阁]] • [[铁阁]] • [[暗黑♂普京]] • [[托马斯·斯莱弗]] • [[乔舒亚·斯科特]] | |||
|- | |||
|[[The Hitchhiker]] | |||
|[[VAN]] • [[赞恩]] | |||
|- | |- | ||
|[[Lords of the Lockerroom (1999)]] | |[[Lords of the Lockerroom (1999)]] | ||
| 第24行: | 第39行: | ||
|[[Worship: Muscle Fantasies 1|Muscle Fantasies 1:Worship]] | |[[Worship: Muscle Fantasies 1|Muscle Fantasies 1:Worship]] | ||
|<span style="border:1px solid #222;">[[比利·海灵顿]]</span> • <span style="border:1px solid #222;">[[森之大总领]]</span> | |<span style="border:1px solid #222;">[[比利·海灵顿]]</span> • <span style="border:1px solid #222;">[[森之大总领]]</span> | ||
|- | |||
|[[New Director Van Darkholme Joins the Kink.com Team]] | |||
|[[VAN]] • [[小麦克]] • [[矢沢皮特]] | |||
|- | |||
|[[Pain Limit]] | |||
|[[VAN]] • [[暗黑♂天使]] | |||
|- | |||
|[[Peter & Princess Donna Escort Margaret Cho to GAYVNs]] | |||
|[[VAN]] • [[黑暗♂大山文代]] • [[矢沢皮特]] • [[唐娜公主]] | |||
|- | |- | ||
|[[Playing with Fire 2]] | |[[Playing with Fire 2]] | ||
|[[弟样]] • [[马丁想搞]] • [[欧文定冈]] • [[照英]] • [[斯蒂夫·沙诺恩]] • [[海老原海老藏]] • [[布伦特·贝恩斯]] • [[和泉迪卡普里奥]] • [[池田奶油炖]] • [[卢克·萨瓦格]] • [[库特·斯特凡诺]] • [[小普京]] • [[肯尼迪]] • [[德利·眼镜蛇]] • [[舔脚山野]] • [[史泰龙波田]] • [[托塔斯藤冈]] | |[[弟样]] • [[马丁想搞]] • [[欧文定冈]] • [[照英]] • [[斯蒂夫·沙诺恩]] • [[海老原海老藏]] • [[布伦特·贝恩斯]] • [[和泉迪卡普里奥]] • [[池田奶油炖]] • [[卢克·萨瓦格]] • [[库特·斯特凡诺]] • [[小普京]] • [[肯尼迪]] • [[德利·眼镜蛇]] • [[舔脚山野]] • [[史泰龙波田]] • [[托塔斯藤冈]] | ||
|- | |- | ||
|[[ | |[[Ryker's Web]] | ||
|[[ | |<span style="border:1px solid #222;">[[比利·海灵顿]]</span> • [[骚灵三兄贵]] • <span style="border:1px solid #222;">[[Gaybar店长]]</span> | ||
|- | |- | ||
|[[Summer Trophies]] | |[[Summer Trophies]] | ||
|<span style="border:1px solid #222;">[[比利·海灵顿]]</span> • [[罗布·斯蒂尔]] • [[安东尼]] • [[吉米]] • [[埃里克]] • [[贾马尔]] | |<span style="border:1px solid #222;">[[比利·海灵顿]]</span> • [[罗布·斯蒂尔]] • [[安东尼]] • [[吉米]] • [[埃里克]] • [[贾马尔]] | ||
|- | |- | ||
|[[ | |[[The Spanish Patient]] | ||
| | |[[VAN]] • [[T.J.神山]] • [[芦笋斋藤]] | ||
|- | |- | ||
|[[Tales from the Foxhole]] | |[[Tales from the Foxhole]] | ||
| 第42行: | 第66行: | ||
|[[Wolff's World]] | |[[Wolff's World]] | ||
|[[贝奥兰迪]] • [[野蔷薇]] • [[金阁]] • [[银阁]] | |[[贝奥兰迪]] • [[野蔷薇]] • [[金阁]] • [[银阁]] | ||
|- | |- | ||
|[[101 Rent Boys]] | |[[101 Rent Boys]] | ||
|[[莱克斯·凯勒]](12号) • [[史蒂夫·彼尔斯]](40号) • [[鲍比·戈登]](77号) • [[VAN]](90号) • [[威尔·克拉克]] | |[[莱克斯·凯勒]](12号) • [[史蒂夫·彼尔斯]](40号) • [[鲍比·戈登]](77号) • [[VAN]](90号) • [[威尔·克拉克]] | ||
|} | |} | ||