模板:本篇人物集表格:修订间差异
跳转到导航
跳转到搜索
无编辑摘要 |
无编辑摘要 |
||
| (未显示同一用户的13个中间版本) | |||
| 第1行: | 第1行: | ||
{| class="wikitable" | {| class="wikitable" | ||
! colspan="2" |<small>{{查论编2}}</small><div></div>本篇演员人物集 | ! colspan="2" |<small>{{查论编2}}</small><div></div><big>本篇演员人物集</big> | ||
|- | |- | ||
|<div style="text-align: center;">'''本篇'''</div> | |||
|<div style="text-align: center;">'''兄贵人物'''</div> | |||
|- | |- | ||
|[[A Wank In The Woods]] | |[[A Wank In The Woods]] | ||
|[[金阁]] • [[银阁]] • <span style="border:1px solid #222;">[[大叔]]</span> • [[城之内悠一]] • [[盖伊·马太]] • [[蟑螂君]] • [[独演西姆]] | |[[金阁]] • [[银阁]] • <span style="border:1px solid #222;">[[大叔]]</span> • [[城之内悠一]] • [[盖伊·马太]] • [[蟑螂君]] • [[独演西姆]] • [[阿米默]] • [[幸四郎]] | ||
|- | |||
|[[Andel's Story 2 The Running of the Bulls|Andel's Story 2]] | |||
|[[金阁]] | |||
|- | |||
|[[Animus]] | |||
|[[镰田吾作]] • [[KING石井]] • [[剃刀]] • [[托马斯·劳埃德]] | |||
|- | |- | ||
|[[Billy Herrington's Body Shop]] | |[[Billy Herrington's Body Shop]] | ||
| 第14行: | 第21行: | ||
|- | |- | ||
|[[Cop Out]] | |[[Cop Out]] | ||
|[[ | |[[麦克·尼科尔斯]] • [[汤米]] | ||
|- | |- | ||
|[[House Dom Eddie Patrick Bound, Tormented & Edged]] | |[[House Dom Eddie Patrick Bound, Tormented & Edged]] | ||
| 第32行: | 第39行: | ||
|- | |- | ||
|[[Worship: Muscle Fantasies 1|Muscle Fantasies 1:Worship]] | |[[Worship: Muscle Fantasies 1|Muscle Fantasies 1:Worship]] | ||
|<span style="border:1px solid #222;">[[比利·海灵顿]]</span> • <span style="border:1px solid #222;">[[森之大总领]]</span> | |<span style="border:1px solid #222;">[[比利·海灵顿]]</span> • <span style="border:1px solid #222;">[[森之大总领]]</span> • [[托马斯·劳埃德]] | ||
|- | |- | ||
|[[Muscle Fantasies | |[[Muscle Fantasies 2: Wrestlers]] | ||
|<span style="border:1px solid #222;">[[比利·海灵顿]]</span> • [[鬼塚高梨]] | |<span style="border:1px solid #222;">[[比利·海灵顿]]</span> • [[鬼塚高梨]] | ||
|- | |- | ||
| 第53行: | 第60行: | ||
|- | |- | ||
|[[Ryker's Web]] | |[[Ryker's Web]] | ||
|<span style="border:1px solid #222;">[[比利·海灵顿]]</span> | |<span style="border:1px solid #222;">[[比利·海灵顿]]</span> • <span style="border:1px solid #222;">[[Gaybar店长]]</span> | ||
|- | |||
|[[Sizing Up: Before Your Very Eyes]] | |||
|[[须藤步]] • [[马里奥]] • [[杰森·米切尔]] | |||
|- | |- | ||
|[[Summer Trophies]] | |[[Summer Trophies]] | ||
|<span style="border:1px solid #222;">[[比利·海灵顿]]</span> • [[罗布·斯蒂尔]] • [[ | |<span style="border:1px solid #222;">[[比利·海灵顿]]</span> • [[罗布·斯蒂尔]] • [[卢克·萨瓦格]] | ||
|- | |- | ||
|[[The Spanish Patient]] | |[[The Spanish Patient]] | ||
| 第68行: | 第78行: | ||
|- | |- | ||
|[[101 Rent Boys]] | |[[101 Rent Boys]] | ||
| | |[[VAN]] | ||
|} | |} | ||